سـامـانـه توســــعه کســــب و کـــار هوشمنــــد

درباره ما

امروزه رشد و پیشرفت تکنولوژی و شکل‌گیری زندگی مدرن، موجب رواج تجارت الکترونیک شده است. همان‌گونه که افراد ترجیح می‌دهند با کارت‌های شتاب به جای پول نقد خرید کنند به همین اندازه استفاده از خدمات اینترنتی رو به افزایش است و با گسترش شهرنشینی این امر سریع‌تر در حال انجام است به عبارت دیگر با رشد و پیشرفت تکنولوژی‌ها و افراد، ضرورت توسعه کسب و کار هوشمند بیش از پیش حس می‌گردد.

فیروزجاه به‌منظور ارائه بهترین و ارزنده‌ترین خدمات با هزینه‌ای مناسب در حوزه تجارت الکترونیک برای تمامی شهروندان، شروع به فعالیت نمود.

سعی ما در فیروزجاه بر این است تا با گسترش فعالیت‌های خود در تهران و دیگر شهرها نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازیم. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود.

ما با درک اهمیت این موضوع و با بکارگیری نهایت توان خود در تعاملات با تامین‏‌کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه بهترین خدمات و پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها را برای مشتریان فراهم آورد.

فیروزجاه پس از دریافت مجوزهای مربوطه، توانست خدمات الکترونیکی را به ‌صورت گسترده به مشتریان ارائه کند. با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌ها، خدمات ثبت قراردادهای املاک و مستغلات و همچنین خدمات آموزشی به فیروزجاه افزوده شد. هم‌اکنون، فیروزجاه به‌عنوان اولین و بزرگترین ارائه‌دهنده‌ خدمات ثبت قراردادهای املاک و مستغلات در کشور فعالیت می‌نماید.

فیروزجاه با دارا بودن درگاه امن پرداخت اینترنتی، خیال شما را در امر سفارش و پرداخت الکترونیکی آسوده خواهد کرد.

ما به تجربه، تخصص و تعهد همکارانمان ایمان داشته و به پشتوانه همین اعتقاد برای ارائه خدمتی نوین به همشهریان و هموطنان پای در این عرصه نهاده‌ایم. و از همه مهمتر حسن برخورد کارکنان، نهایتا رضایتمندی و حمایت مشتریان را به دنبال داشته و موجب تداوم و توسعه ما خواهد بود. امیدواریم تا با کسب رضایتمندی و حمایت هر چه بیشتر شما مشتریان، رشد، توسعه و اعتلای نام فیروزجاه را شاهد باشیم.
تمامی حقوق برای فیروزجاه محفوظ است.